• УПИС 2022/2023.

Конкурс за упис нове генерације студената на све нивое студија

• УНИВЕРЗИТЕТ У НОВОМ САДУ - 14 ФАКУЛТЕТА, ТРИ ИНСТИТУТА, 50.000 СТУДЕНАТА, 5.000 ЗАПОСЛЕНИХ

Хармонија природе и архитектуре на обали Дунава

• УНС НОСИЛАЦ ЕРАЗМУС ПОВЕЉЕ ЗА ВИСОКО ОБРАЗОВАЊЕ

Европска комисија је у децембру 2020. године доделила Универзитету у Новом Саду Еразмус повељу за високо образовање 2021-2027.

• УНИВЕРЗИТЕТ У НОВОМ САДУ У АЛИЈАНСИ ЕВРОПСКИХ УНИВЕРЗИТЕТА ЕУГЛОХ

Развој интердисциплинарних активности посвећених глобалном здрављу и повећању мобилности студената и истраживача у Европи

Издвајамо     Све вести

САВРЕМЕНИХ
СТУДИЈСКИХ ПРОГРАМА

КОНКУРС ЗА УПИС У ШКОЛСКУ 2022/23.

ИНОСТРАНИХ ПАРТНЕРА У ЕРАЗМУС+ ПРОГРАМУ МОБИЛНОСТИ

МЕЂУНАРОДНА МОБИЛНОСТ: КОНКУРСИ

НАУЧНИХ И ДРУГИХ ПРОЈЕКАТА
У РЕАЛИЗАЦИЈИ